Społeczeństwo

Przegryziemy knebel Ratusza! Oświadczenie Brygady Mazowieckiej ONR


9 września 2015 o 16:20   /   komentarzy (37)

Przegryziemy knebel Ratusza! – oświadczenie Brygady Mazowieckiej ONR ws. cofnięcia zgody na organizację manifestacji „Polacy Przeciw Imigrantom”

Jako organizatorzy manifestacji „Polacy Przeciw Imigrantom” musimy odnieść się do decyzji Prezydent m. st. Warszawy z oburzeniem i poczuciem ograniczania prawa do swobodnego wyrażania poglądów w tak ważnej dla nas sprawie. Jako Obóz Narodowo – Radykalny chcieliśmy w sposób zorganizowany wyrazić niepokój, który odczuwa znaczna część Polaków w perspektywie osiedlenia w naszym kraju najpierw 2, potem 3, a dziś już 12 tysięcy osób z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Argument o technicznej niemożności przeprowadzenia marszu ze względu na organizowane na jego trasie inne wydarzenia jest całkowicie zmyślony i nie powinien być w ogóle przytaczany w uzasadnieniu decyzji zakazującej zgromadzenia. To dlatego, że 9 dni wcześniej zgłoszenie manifestacji zostało przyjęte przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, który nie widział przeszkód w przejściu grupy demonstrantów z Placu Defilad na Plac Zamkowy wymienionymi we wniosku ulicami. Organizatorowi został wydany również identyfikator, co potwierdza, iż od strony technicznej i zapewnienia bezpieczeństwa nie było żadnych przeciwwskazań.

Oskarżenia o rasizm, ksenofobię czy nawoływanie do nienawiści są równie absurdalne. W żadnym z materiałów promujących manifestację nie odwoływaliśmy się do pochodzenia rasowego imigrantów. Nie nawoływaliśmy do aktów przemocy czy ekspresji nienawiści względem ludzi próbujących osiedlić się w Europie. Naszymi argumentami w tym sporze są realia i dane statystyczne z innych państw, które do tej pory masowo przyjmowały imigrantów, opinie antyterrorystów i zapowiedzi Państwa Islamskiego odnośnie przyjazdu ich bojowników wśród rzeszy imigrantów oraz zdjęcia, filmy i relacje z miejsc, gdzie tymczasowo przebywają tzw. uchodźcy. Celem tej kampanii informacyjnej nie było wzbudzanie nienawiści do innych ras, religii ani narodów, ale wskazanie na społeczne konsekwencje, jakie mogą wystąpić po osiedleniu się tak dużej grupy ludzi z innego kręgu kulturowego. Będąc Polakami musimy troszczyć się przede wszystkim o dobro i bezpieczeństwo naszych rodaków i tę postawę staraliśmy się promować.

W świetle powyższych argumentów uważamy, że decyzja Prezydent m. st. Warszawy nie jest motywowana ani troską o bezpieczeństwo warszawiaków, ani technicznymi problemami z organizacją przemarszu, ani rzekomym zagrożeniem złamania przez nas prawa poprzez nawoływanie do nienawiści lub znieważanie innych ras, narodów czy wyznań. Zakaz organizacji zgromadzenia jawi się jako decyzja polityczna, mająca ograniczyć swobodę wypowiedzi środowisk antyrządowych w tej drażliwej kwestii. Jest ona zamknięciem ust 43 tysięcy Polaków, którzy w Internecie poparli naszą manifestację i wielu innych, którzy podzielają nasz sprzeciw wobec polityki imigracyjnej rządu III RP i Unii Europejskiej.

Wszystkich popierających nasz protest zapewniamy, że sprawa naszej manifestacji nie zakończy się na tym zakazie. Kwestia imigrantów jest zbyt ważna, by odpuścić nasze i Wasze zaangażowanie w nią ze względu na polityczne decyzje Ratusza. W ten czy inny sposób wykrzyczymy swój sprzeciw razem, wszyscy, którzy chcieliśmy legalnie i pokojowo manifestować. Do zobaczenia w sobotę!

Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo – Radykalnego


Komentarze (37)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick E-mail WWW(nieobowiązkowe)

 • 9 września 2015 o 17:37 maximus

  je stem za precz z islamem niemam zamiaru narażać swoich dzieci na ryzyko w przyszłości do nieustannej walki z tymi którzy n
  iebawem panoszyć się będą za nasze podatki żyjąc na poziomie o którym my polacy możemy tylko pomazyc

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 17:51 Czekamy na akcje!

  Czekamy na akcje!

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 18:19 Darek Katowice

  Trzeba zorganizować protest i przemarsz przeciw polityce rzadu i PO ( mowię to jako zdeklarowany zwolennik PO – były ) a przy okazji przemycony także głos antyimigracyjnych. Uważam ze chyba jednak potrzeba rzadu PiS-u który myśli tak jak my i nie dopuści do dramatu polskich rodzin!!!! Jaki funduje nam PO

  Odpowiedź
  • 10 września 2015 o 07:24 Paweł-SC

   Puknij się w łeb z tym PiSem

   Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 18:23 Maraton767

  TO JEST KPINA Z POLSKIEJ DEMOKRACJI!!!

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 18:36 khorba

  jebac muzlemanow jebac tolerancje i rownosc!

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 18:39 Jan Bokszczanin

  To nie jest imigracja nie mówiąc już o uchodżctwie. To inwazja przez kogoś zaplanowana i skutecznie realizowana. Na razie bez użycia broni i materiałów wybuchowych, ale przepełniona agresją i roszczeniem.
  Ci młodzi agresywni ludzie nie przyjeżdżją prosić o pomoc jak polscy uchodżcy w czasie wojen i powstań.
  Oni żądają tak jak bolszewicy dania im mieszkań, których nie dostają ubodzy Polacy i zasiłków, na które rząd nie ma pieniędzy dla rodzin wielodzietnych. Organizujcie wiec. Będę na nim!

  Odpowiedź
  • 9 września 2015 o 23:11 Lodowe Serducho

   Podobała mi się bezkompromisowa wypowiedź Korwin -Mike’go w Brukseli dotycząca zalewu Europy przez roszczeniowe hordy z Bliskiego Wschodu i choć ideowo nie jest mi z nim całkiem po drodze to jednak te argumenty gotów byłbym w większej części poprzeć
   Co prawda spróbował bym to rozegrać inaczej by islamo -entuzjastom wytrącić z ręki argumenty. Otóż zaproponował bym że owszem przyjmiemy czasowo uchodźców skoro tak troszczą się o życie swoich rodzin i dzieci do stworzonych obszarów internacyjnych ale tylko kobiety i dzieci i ogłosił bym że mężczyźni od 16 roku będą powołani do obowiązkowej służby wojskowej i wysłani na bliski wschód do walki z okupantem salafickim z ISIS które siłą i zbrodnią ustanawia swoje warunki. Niech walczą o swoje ojczyzny.Wtedy okazało by się ilu jest chętnych do walki o swój kraj a ilu liczy na socjal w krajach Europy. Było by to i tańsze w ogólnym rozrachunku niż wieloletnie utrzymywanie roszczeniowców i wytrąciło argumenty różnym pseudo humanitarystom i im podobnym.

   Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 19:11 Jacek Drzewko

  Zobaczcie jakie to wygodne! „Z upoważnienia prezydenta…” tak jakby pani prezydentowa umywa ręce i jakiś odpowiednio ukierunkowany urzędnik wydaje decyzję…

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 19:11 Piottr

  to tak a propos wolności wypowiedzi /dotyczy innej sprawy/…
  […]”…dziennikarze wnieśli skargę do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, twierdząc, że Polska złamała art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, który głosi, że „każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe. Sąd przychylił się…”.

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 20:36 aa

  w pon zlozcie zawiadomienie do prokuratury o przekroczenie uprawnien urzednika przez HGW art 231 kk,
  to sie naucza

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 21:00 iga

  https://www.youtube.com/watch?v=X9cid-8eW3g&feature=youtu.be Sprawdzone informacje MRD SACHSEN Niemcy Chemnitz 184 km od Zgorzelca . Matka poszła z dzieckiem na plac zabaw do parku . Mężczyzna podczas chwili nie uwagi matki przytrzymał za usta i wciągną dziewczynkę w krzaki . I tam brutalnie zgwałcił. Dziecko wypuścił i uciekł . Całe zdarzenie trwało tylko kilka minut. Dziewczynka zapłakana pobiegła do matki …. Przetłumaczyłam tak jak umiem ew: proszę o korektę Muslim uchodźca zgwałcił brutalnie 7 – letnie dziecko.Czarnoskóry mężczyzna był ubrany w niebieską koszulkę i dżinsy miał przy sobie biały telefon . Chyba chcą , żeby tak u nas było ….

  Odpowiedź
  • 9 września 2015 o 21:18 iga

   Przepraszam za błąd w tłumaczeniu , teraz już poprawione : Chemnitz – Niemcy 184 km od Zgorzelca Dziewczynka jechała na rowerze kolo placu zabaw została wciągnięta przez mężczyznę w krzaki i zgwałcona.
   Po wszystkim mezczyzna uciekl w kierunku dworca.

   Zaplakana dziewczynka pobiegla do matki ktora byla w poblizu i opowiedziala co sie stalo

   Mezczyzne ten byl ubrany szary podkoszulek, niebieskie spodnie i brazowe buty Nike
   Mial przy sobie bialy tel.
   Typ.ciemnoskory najprawdopodobniej afrykanczyk

   Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 21:25 Michał

  Popieram, działajmy dalej!!! Musimy wyrazić stanowcze nie dla imigrantów i działań politycznych sprzecznych z interesami Polski!!!!

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 21:30 Eve

  Skandal! To ze prezydent Warszawy zarzadza niemal 2 mln miastem jak swoim wlasnym folwarkiem to skandal!
  Skandalem jest tez to, ze ludzie tacy jak ja, czyli raczej liberalowie musza informowac sie na serwisach info chinskich (anglojezycznych) lub o zgrozo, rosyjskojezycznych zeby uslyszec fakty. W Europie zaczela sie III wojna swiatowa najazdem hord muzulmanskich ktore niczym swinie kwicza ze chca do Szwecji albo IV reichu fuhrerin merkel! Nie ma juz wolnosci. Czekam na pazdziernikowe wybory zeby pokazac in srodkowy palec.

  Odpowiedź
  • 9 września 2015 o 23:18 Lodowe Serducho

   Mam w dupie ich brak zgody.Mam 60 lat i nie zamierzam patrzeć jak moja wnuczka będzie zmuszona chodzić w galabii i czadorze . Niech mnie wsadzą sługusy multi-kulti do pudła ja i tak pojadę do Warszawy .
   Mam tego dosyć gdy służby społeczne rozdzielają rodziny i posyłają dzieci do domów dziecka a rodziców pod most bo ci nie mają pracy a,do MOJEJ POLSKI sprowadza się roszczeniowych nierobów dając im mieszkanie i zasiłki. HAŃBA. Ja się na to nie godzę .

   Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 21:45 sowa

  …Młodzi Narodowcy Mazowsza, którzy wypowiedzieli lojalność fałszywym narodowcom, żydoskim kandydatom Kukiza na posłów: Zawiszy, Bosakowi, Winnickiemu, zamiast składania sprzeciwu przeciwko odmowie wyrażenia zody na manifestację antyimigracyjną, mogą zorganizować się w Marszu na Rzecz Solidarności Europejczyków.

  Hasłem głównym takiego pochodu musi być: Tak, dla zrównania poziomu życia w państwach Unii Europejskiej. Tak, dla podniesienia w Polsce zasiłku dla Syryjczyków pozostających bez pracy, do poziomu zasiłków otrzymywanych przez takich samych, syryjskich uchodźców w Niemczech, czy Szwajcarii. Tak, dla ustanowienia w Europie na jednym poziomie Pensji Obywatelskiej, która zastąpi w przyszłości zasiłki, jałmużnę, państwowe dziadostwo.

  W Unii Europejskiej ludzie robiący za europosłów dostają za swoje niedorzeczne gadanie z kartki na mównicy (Heil, Ozjasza Goldberga), kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie plus diety na Wiejskiej, sorty mundurowe, itd.

  Panie Boże, którego żydostwo za Buzka, czy Lecha Kaczyńskiego nie dało wpisać do tekstu Konstytucji Europejskiej podpisanej w Lizbonie przez tego nieszczęśnika prowokacyjnie w stosunku do Narodu Polskiego pochowanego z żoną na Wawelu. Poeta Polski wpisuje odwołanie do Ciebie nie w preambule zmowy masońskiej, ale w słowie ostatnim do młodych narodowców. Sapere Aude, miej odwagę być mądrym człowiekiem, młody narodowcu i zacznij mądrze myśleć, w czym leży twój interes.

  Nie daj sobie wciskać kitu, fałszywej retoryki pseudonarodowej, poseudopatriotycznej. Patrz, z czego żyjesz! Domagaj się ludzkich warunków do szczęśliwego, dostatniego życia po Bożemu, dla człowieka w Europie XXI wieku. Wolność, Równość, Braterstwo w Rodzinie Narodów. Pensja podstawowa dla każdego Polaka w Polsce. Gość w DOM, Bóg w DOM.

  Z Panem Bogiem
  Z Frankfurtu mówił Stefan Kosiewski
  http://job.blox.pl/2015/09/Antykomunisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie.html

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 21:49 pl80

  Srał pies żydówkę, idziemy i tak!

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 22:44 Ann

  Doczekaliśmy się czasów kiedy władza otwarcie pluje nam twarz!
  Komuna wróciła ale w dużo gorszym wydaniu.
  Jeśli teraz nie wyjdziemy na manifestację pokażemy słabość i rząd nas urobi jak nigdy wcześniej, damy zamknąć sobie usta? To gwałt na Polakach!
  Musimy wyjść w sobotę i musi nas być ponad 50 tysięcy! Nie dajmy się stłamsić!
  Odbierają nam wolność słowa! Odbierają nam godność!
  Chcą nam wyprać mózgi, nie dajemy się więc chcą nas siłą uciszyć.
  Wciskają nam tą zgniłą papkę o biednych imigrantach (w 75% są to młodzi mężczyźni, muzułmanie). TVN pokazuje się nam dzieci i kobiety, ale nie pokazuje faktów i zagrożenia jakie nadciąga wraz z falą najeźdźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.
  Potrafimy myśleć i wyciągamy wnioski!
  Manifestujmy swą złość, buntujmy się, organizujmy.
  Potrzebujemy takich ludzi jak Orban.
  Potrzebujemy prawdziwego przywódcy, który będzie dbał o dobro naszego kraju i i nas rodowitych Polaków!
  Nie jesteśmy rasistami, my nie chcemy aby nas NA SIŁĘ ISLAMIZOWANO, albo robiono z nas „białych murzynów” – niewolników.
  NASZ RZĄD DYSKRYMINUJE POLAKÓW I DLATEGO NIE MOŻEMY DALEJ UDAWAĆ, ŻE TEGO NIE WIDZIMY.
  40tysięcy Polaków zdecydowało się przyjść na manifestację – którą dzisiaj odwołano – czy w telewizji ktokolwiek o tym wspomniał? NIE
  W sobotę wychodzi lewacka manifestacją. W sobotę media pokażą fałsz.
  To jest manipulacja faktami.

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 22:52 sarmata

  Ludzie.Zrobcie z tym cos.Nie wierze co sie wyprawia w naszym kraju.Patrze na decyzje ratusza,propagandowo-prorzadowa i jawne kneblowanie ust polskiego obywatela.Od dwoch tygodni wertuje rozne portale internetowe gdzie sa dziesiatki artykulow dot.tego tematu,a pod nimi setki jesli nie tysiace opinii.W ciagu 12-14 dni moze widzialem jedna czy dwie na tak dla emigrantow.Probuje sie nam narzucic bzdurne teorie ze niby Polacy wstretni i samolubni,ze nie pamietamy jak to byc goszczonym jak sami emigrowalismy.A przyslowiowa polska goscinnosc?Polska przez setki lat byla mekka dla Zydow,Arian i roznowyznaniowcow.Ale wystarczy spojrzec na Wielka Brytanie,Francje-a teraz juz Niemcy.Syf,brud i panoszenie sie tego zacofanego talatajstwa-male enklawy tworza „panstwa islamskie”,gdzie noszenie krotkich spodenek bedzie przez nich karane palka czy pobiciem.Nie dajmy sie zwariowac.Zyje na zachodzie 12 lat i widze jak to wyglada.Tolerancyjna Szwecja zalana uchodzcamj zmaga sie z gwaltami popelnianymi przez wyznawcow islamu,bo kobieta byla”niegodnie”-wyzywajaco ubrana.Teraz czas na Polske.Nie pozwalaja na legalna manifestacje zaslaniajac sie jakas ustawa przeciw rasizmowi,nietolerancji i ksenofobii.Polacy miejmy prawo wyrazac swe mysli i obawy a co najwazniejsze-poglady jak nasz kraj powinien wygladac.Nie dla fanatykow.Nie dla ludzi nie szanujacych zasad i praw w panstwach ktore ich goszcza.Nie dla tych,ktorzy chca zburzyc podstawy egzystencji Europy.Piszac to jak juz zauwazylem moge podpadac pod tzw „hejt”,ktory skopiowany moze zostac wyslany do prokuratury i moze byc dowodem w sprawie przeciwko mnie.Tak dzis wyglada wolnosc slowa i „demokracja” w dzisiejszej Europie.Pomozmy naszej ojczyznie poki nie jest za pozno.Multi kulti-Nie.

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 23:08 Marta

  Trzymam kciuki aby marsz się odbył nie poddawajcie się !! Nie wiem jakie gruszki na wierzbie ma obiecane tvn, polsat czy tvp ale od tej propagandy az uszy bolą. Dawać tam niech będzie głośno- ciekawe czy tv kompletnie oleje ten marsz i o nim nie wspomni; ale jesteście wy ludzie i kamery w telefonie i you tube. Damy radę musimy sie bronic przed chorym szariatem !!!!

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 23:12 zaznajomiony z islamem

  Pozwać prez Warszawy ze wzgl na przekroczenie uprawnien i nie popuścić bo nie mozemy sobie pozwolić na kneblowanie nam ust przez jakąś kryminalistkę z ratusza. DOŚC POGARDZANIA POLAKAMI I NIE LICZENIA SIE Z NASZYM ZDANIEM. TO NASZ KRAJ a nie folwark Hanny Walc

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 23:13 marian konopko

  Jebac islamistów i POlski zakłamany ,fałszywy i zdradziecki rząd sprzedający bespieczeństwo swoich rodaków za grube pieniądz dla swoich fałszywych i zakłamanych jebanych rodzinek

  Odpowiedź
 • 9 września 2015 o 23:44 marko

  Jestem z wami całym sercem!

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 00:41 melas

  media i rząd to jedna propagandowa klika. Jak tak beda traktować polaków to na placu defilad może drugi Majdan

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 01:42 Łysy

  Zgoda na wpuszczenie iSSlamskiej dziczy to jak zgoda na zakażenie narodu ebola i aidsq

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 02:16 mariusz444

  To bydło nie ludzie bo nikt normalny i cywilizowany nie obcina drugiemu głowy dla rozrywki i szpanu. Mam nadzieje że nie wpuszczą tej szarańczy do kraju bo będzie zle !!!!!!

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 06:56 Bert

  Całe przedstawienie dotyczące imigrantów to nic innego jak kolejny etap niszczenia suwerenności naszego kraju. Rzecz jasna, że kiedy osiedli się w Polsce tych dzikusów, wśród których są wyszkoleni do zorganizowanych aktów terroru bojownicy polska policja nie poradzi sobie z tak dużym zagrożeniem jakie będą oni sprawiać dla Europy. Zostaniemy zmuszeni do tego aby wprowadzić porządek i spokój bez względu na użyte środki (czytaj „przy pomocy sąsiedzkich sił pokojowych tj. niemieckiej policji). Koniec końców będziemy wdzięczni Niemcom za to, że nas ochraniają. Tym samym będzie to etap końcowy przejmowania władzy na terenie naszego kraju.

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 07:44 donkichot

  Dobrym pomysłem byłyby też dobre akcje. Przykład – pozbieranie kilku inteligentnych par w miastach i ciche przejście ulicami centrum. Kilka kobiet owiniętych w islamskie szmaty – z tabliczką/kartką/innym gadżetem z napisem „Nie chcę chodzić tak ubrana”. Faceci w ramach asysty, gdyby trafił się jakiś niezadowolony osobnik. Plus na przykład obok koleżanka w kusej sukience – z napisem „Pokaż dekolt póki możesz”.

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 08:07 Ola

  Jestem z wami. Trzeba działać.

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 09:16 eva

  Polacy zjednoczmy sie w momencie w ktorym ważą sie losy Naszego kraju, Naszego bezpieczeństwa w tym kraju, rządzący Nas nie usłyszą jeśli nie wyjdziemy na ulice 12 wrzesnia, wyjdzmy w kazdym mieście stanmy pod Urzędem z chocby jednym transparentem zeby bylo wiadomo po co tam stoimy, miejmy w końcu swoj głos, bo to jest Nasze życie i Nasza Polska!

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 15:07 ktosik

  Po II wojnie światowej na tereny południowej Jugosławii osiedlono ok. 20 tys. rodzin muzułmanów albańskich W referendum odnośnie autonomii Kosowa pod koniec lat 80-tych mieli oni 55% głosów w prawie trzymilionowej społeczności. Teraz w zasadzie są tam sami muzułmanie. Uczmy się na faktach. Krzycząc – precz z imigrantami -wyjdziemy na zadymiarzy i przegramy. Zaproponujmy, że ze względu na ogromną jednolitość polskiej wiary chętnie przyjmiemy imigrantów – syryjskich chrześcijan. To zamknie usta i wytrąci argumenty promuzułmańskim unitom.

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 22:47 ja

  Jak mogę zdobyć broń ?

  Odpowiedź
 • 10 września 2015 o 23:56 karin

  W sobotę 12.09. ma się odbyć wielka demonstracja przeciwko nielegalnemu importowi zakładników NWO do Polski. Tak, nazywam ich zakładnikami, bowiem zostali zwabieni w przyjazd do Europy przez oligarchów żydowskich w USA i Europie niemożliwymi do spełnienia obietnicami oraz zastrzykami finansowymi na podróż i pobyt.
  Argumenty, że są to uchodźcy z kraju, gdzie jest wojna i że życie ich jest zagrożone, są wyssane z palca. Wczoraj audycja TVN została nagle przerwana gdy Marek Kuchciński z PiS zdążył powiedzieć, że „ci uchodźcy pochodzą nie tylko z terenów na których jest wojna” (parafrazuję). Nie ma żadnych dowodów na to, że są to Syryjczycy, co gorzej – nikt z nich nie został przebadany pod kątem epidemiologicznym i wcale się nie zdziwię gdy w Polsce i innych krajach europejskich dojdzie do epidemii Eboli, zwiększenia zachorowań na HIV i inne choroby. O tym Kopaczowa (lekarz nota bene) raczy nie wiedzieć?

  Nie wiadomo kim są ci młodzi w większości mężczyźni, którzy setkami tysięcy przyjeżdżają do Europy, bez możliwości weryfikacji, czy nie są członkami ISIS / AlKaidy ?!
  Ten argument też nigdzie nie pada, anie w mediach, ani w wypowiedziach oficjalnych.

  Jeśli nawet część imigrantów jest z Syrii, to dlaczego media milczą o tym, że powodem tragedii tego narodu są amerykańskie bombardowania?

  Argument, że Polacy również wyjeżdżali z powodów politycznych z komunistycznej Polski jest jednym wielkim draństwem. Ja też byłem emigrantem politycznym i wiem jakie procedury należało przejść aby móc legalnie się osiedlić w innym kraju. Nikt mi nie płacił za utrzymanie, od razu musiałem ciężko pracować by przeżyć (wyjechałem do Francji). Takich jak ja też były tysiące i wszyscy przeszliśmy to samo. I nie pamiętam by ktoś z francuskiego rządu czy kościoła apelował do Francuzów by nas przyjmowali pod swój dach.

  Odpowiedź
 • 11 września 2015 o 18:28 Stp3

  Popieram Wasza akcję. Ciężkim błędem jest przyjmowanie do Europy muzułmańskich uchodźców. Są oni demograficzna bronią przeciw naszej chrześcijańskiej cywilizacji i narzędziem islamizacji Europy.
  Dlaczego tych uchodźców nie chcą przyjąć bogate monarchie arabskie (Arabia. Kuwejt.Katar) ? Bo chodzi tu o zasiedlenie Europy przez muzułmanów, którzy w przyszłości zaatakują „niewiernych”.

  Odpowiedź