Sport

Monika Dębek: Ponad 50 tys. kibiców obejrzy KSW 39 na Narodowym!


12 maja 2017 o 16:00   /   komentarzy (0)

Ponad 50 tys. kibiców obejrzy KSW 39 na Narodowym!

27 maja na Stadionie Narodowym odbędzie się jedna z ciekawszych imprez w Polsce mianowicie gala KSW 39. Zainteresowanie imprezą jest niezwykle ogromne, bowiem wejściówki sprzedają się w ekspresowym tempie.

KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym cieszy się wielkim zainteresowaniem i bardzo mocno podnieca wszystkich fanów mieszanych sztuk walki. Organizatorzy imprezy sprzedali już ponad 50 tys. biletów. Do gali zostało jeszcze trochę czasu, więc na pewno liczba sprzedanych wejściówek w znacznym stopniu wzrośnie, tym bardziej że zainteresowanie jest ogromne.
Jeżeli chodzi o frekwencję będzie to jeden z lepszych wyników w historii tego imprez nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie, Największą liczbę fanów zgromadziła gala Pride Shockwave, która na stadionie w Tokio zgromadziła ponad 70 tys. kibiców.

Gala ma zgromadzić największe gwiazdy KSW, a wydarzenie ma być największym w Europie. Do walki staną między innymi: Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot itd. Impreza jest ciekawa nie tylko dla fanów, ale także dla każdej innej osoby. Sztuki walki stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób zaczyna trenować, co bardzo cieszy. Najwięcej osób jest oczywiście w grupie młodych ludzi, a nawet w grupie kobiet. Młodzież zaczyna mieć więcej zainteresowań i nie boi się rozwijać swoich pasji, a sztuki walki docierają do coraz większej liczby grupy osób.

Sztuki walki pomagają nie tylko w samoobronie czy rozwijaniu swojej sprawności fizycznej (ćwiczą wszystkie partie ciała), ale uczą przede wszystkim pokory. Są także dobrym sposobem na odreagowanie różnego rodzaju emocji. Coraz więcej jest klubów w Polsce, w których można trenować sztuki walki, a wybór ich jest coraz większy. Sale treningowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Warto zaznaczyć, że na treningi przychodzą osoby z różnych grup zawodowych, z różnym wykształceniem czy statusem społecznym.
Takie imprezy jak KSW są okazją dla promowania Polski także za granicą, ponieważ na imprezę przyjadą goście zagraniczni, dobra opinia na temat Polski może pójść na cały świat, a wydarzenie prawdopodobnie okaże się historyczne.


MONIKA DĘBEK
Działaczka Brygady Górnośląskiej ONR. Ukończyła studia licencjackie z pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacji, oraz studia magisterskie z pracy socjalnej na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W swoich publikacjach lubi najbardziej poruszać wątki o tematyce społecznej. Do swoich pasji zalicza historię, książki, muzykę, sport.


Czytaj także


Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick E-mail WWW(nieobowiązkowe)