Aktywizm

Mateusz Wójkiewicz: Zło „Dobrej Zmiany” – ONR żąda od PiS wyjaśnień!


20 marca 2018 o 11:38   /   komentarzy (3)

Minęły już ponad dwa lata od czasu kiedy PiS wygrał wybory i sprawuje władzę w naszym kraju. To, że Prawo i Sprawiedliwość kreowało się na przeciwwagę dla poprzedniej partii rządzącej wcale nie oznacza, że nie popełnia błędów. W związku z tym na ulice wychodzi Brygada Wielkopolska ONR z ulotkami, które niejednemu otworzą oczy.

Projekty typu 500 plus i Mieszkanie plus wcale nie uczyniły z polityków PiS ludzi szlachetnych i uczciwych tym bardziej że w powyższych projektach znalazły się kruczki prawne, a powodami do narzekania wcale nie są domniemane łamanie konstytucji czy rzekome wprowadzanie dyktatury.

Wielkopolscy ONR- owcy przypominają o szczegółach ważnych, lecz mało dostrzegalnych prawdopodobnie przez zasłonę dymną w postaci kościoła katolickiego, patriotyzmu i hołdowania Żołnierzom Wyklętym. Poniżej przedstawiamy w punktach kilka niewybaczalnych błędów, jakie popełniła ówczesna władza:

 

1. Dobre, bo Polskie, ale żydowskie jeszcze lepsze!
Aż 100mln złotych przekazano na renowację pomników żydowskich, za które powinien płacić właściwie Izrael, tymczasem polskimi zabytkami zajmuje się czas powodując rozsypywanie się tych obiektów i porastanie je mchem.

2. Liczą się Amerykanie.
Służalstwo wobec jankesów jest tu wyraźnie widoczne. Zgadzanie się na każde dyktando zza oceanu, jak i stacjonowanie wojsk amerykańskich w naszym kraju – wojsko mocarstwa, które atakuje każdy kraj na świecie pod byle pretekstem mając w tym jedynie swój interes.

3. Brak kompetencji w polityce zagranicznej.
Chodzi nie tylko o brak skuteczności w walce o rzetelność historyczną na świecie tj. pochodzenie obozów zagłady. Dzięki heroicznej walce o demokrację na Białorusi prawdopodobnie przez politykę antyrosyjską ze szturchaniem rosyjskich sojuszników ucierpiała na tym polska mniejszość. Rząd Białorusi w odwecie na Polską politykę zagraniczną podjął się represji naszych kresowych rodaków.

4. Lepiej pomóc Ukrainie niż nam.
Polska zdaniem niektórych nie ma być dla Polaków tylko dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy masowo przyjeżdżają korzystać z naszych standardów życia i zajmować stanowiska, na które niejeden Polak chętnie by poszedł, żeby utrzymać rodzinę albo spłacić kredyt, ponadto 100mln € przekazano na budowę dróg na Kijowszczyźnie dzięki PiS.

5. Rządy jak za PO.
Najważniejszy wątek obnażający hipokryzję PiS-u, który wielokrotnie krytykował poprzednią partię rządzącą za kłamstwa i nepotyzm samemu dopuszczając się tych grzechów. Również mamy do czynienia z defraudacją funduszy publicznych („Zaginięcie” kilku milionów złotych ze SKOK-ów) oraz z obsadzaniem stanowisk w spółkach skarbu państwa. Dochodzi o tego również kłamanie o obniżeniu podatku – głównie mowa o cenach paliwa.

6. I wiele innych!
Czyli sfinansowanie fabryki Mercedesa w Jaworznie kosztem 18,7mln € oraz zwolnienie spółki z podatku CIT do 2026 roku, dla polskich przedsiębiorców została figa. Na dodatek sprowadzono TVP do roli najbardziej topornej tuby propagandowej w Europie i nieudolność ws. katastrofy smoleńskiej, kompromitacja San Escobarem. Pewnie dzięki konsultacji ustaw z Izraelem osoby z zaburzeniem orientacji płciowej (transseksualiści) mogą służyć we wojsku.

Co się stało z tą partią? Po szeregach kompromitacji poprzedniej władzy Polacy zaufali największemu opozycjoniście i gierojowi walki o sprawiedliwość. Działacze ONR nie będąc zaślepieni propagandą, wciąż skutecznie patrzą się na ręce władzy niezależnie od tego, jaka partia rządzi ponieważ dobro narodu jest w naszym wspólnym interesie.

Czytaj także


Komentarze (3)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick E-mail WWW(nieobowiązkowe)

 • 21 marca 2018 o 00:14 Madera

  I tego oczekują Polacy od Was. Dzięki Bogu obudziliście się ale uważajcie . Żyd zagnieździł się w Polsce i władzy tak łatwo nie odda ! Jedynie BOJKOT WYBORÓW może bezkrwawo zakończyć ich żywot w Polsce ….a czy widzieliście jak Wygląda Pisowski KODEKS WYBORCZY ? To proponuję go poznać! DYKTATURA PEŁNĄ GĘBĄ…….nie ma to nic wspólnego z demokracją……! Trzymam kciuki ! Życzę Wam MĄDROŚCI I NIE POZWÓLCIE ABYŚCIE CHODZILI NA OKUPACYJNEJ SMYCZY !

  Odpowiedź
 • 23 marca 2018 o 00:20 katharsis

  ZIWNE,ŻE POLSKI RZĄD NIC NIE MÓWI O ŻĄDANIACH ŻYDÓW.
  zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej.
  Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień,
  — co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu,
  — czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także
  – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

  Odpowiedź
 • 27 marca 2018 o 10:12 CzuCzu

  Jesteśmy sprzedawani na naszych oczach! Pis jako socjalistyczny kocioł nie potrafi nas bronić na arenie międzynarodowej; bezpardonowo finansuje ukraińców i zalewa nasz kraj banderowcami zamiast zachęcać Polaków do powrotu z zagranicy niskimi podatkami; dodatkowo boi się żydowskiego lobby i we własnym państwie nie potrafi twardo poradzić sobie ze sprzedawczykami i zdrajcami; socjalityczno-komunistyczna ideologia jest bardzo żywa w szeragach pisowskich – podnoszenie podatków i nowych danin wykończy nas w szybkim tempie! Dlaczego głupi ludzie tak się cieszą z tego? Zna ktoś odpowiedź na to pytanie? Czemu durni ludzie dają się tak rolować jak bezkształtna masa ciasta?

  Odpowiedź