11 maja 2020 roku, w szwedzkiej miejscowości Härnosand, zamordowany został Tommie Lindh. Powodem napaści na nacjonalistę był fakt, iż stanął w obronie swojej koleżanki.  Dziewczyna została napadnięta przez sudańskiego imigranta.

W związku z poczuciem Europejskiego Braterstwa Brygada Małopolska Obozu Narodowo-Radykalnego uczciła pamięć 19-letniego Tommiego.

Zapaliliśmy znicz pod ambasadą Szwecji oraz wykonaliśmy symboliczny transparent. Solidaryzujemy się z Nacjonalistami ze Szwecji i składamy wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny oraz przyjaciół, bestialsko zamordowanego Tommiego.

 

16 KOMENTARZE

 1. Ale to okazał się kiepski, jak nie był w stanie obronić od Sudańczyka i jeszcze dał się zabić. Nie wiem czy a jeżeli tak to w co był ten Sudańczyk uzbrojony?

  • Żałosny koment i żałosny atak w stylu MGTOWowców z 4chana, którzy atakowali go, bo “tylko pantoflarze stają w obronie kobiet”. Gdyby Europejczycy mieli jaja i zdrowy instykt rasowy to nie kpiliby z zabijanych przez imigrantów Europejczyków, tylko robiliby imigrantom pogromy, tak jak przed wojną robiono Żydom pogromy, jak ci panoszyli się.

   • Kiedyś (chyba w latach 90-tych) czytałem w gazecie o Polaku, który gwałcił w Sztokholmie dziewczyny. Co byś sądzić, gdyby Szwedzi w związku z tym dokonali pogromu Polaków w Szwecji? Dla mnie osobiście to by zagrożenia nie stanowiło, bo ja się do Szwecji nie wybieram. Ale część “narodowców” od Bosaka woli pracować za granicą. Bosak walczył, by granicę z Niemcami otwarto dla pracujących tam Polaków. Ja wiem, że w przypadku pewnych muzułmanów to sama religia im pozwala gwałcić nie-muzułmanki, więc tam jest zagrożenie z samej ideologii, a w przypadku Polaków tak nie jest. Kogo będą do Szwecji wpuszczać to nie moja sprawa. Jedyne, co napisałem w poprzednim komentarzu to to, że nie był skuteczny w obronie (od strony siłowo-technicznej). Żadnych tam podtekstów nie było.

    • Gdyby Szwedzi dokonali pogromu Polaków, by pomścić swoją rodaczkę to bym to zrozumiał. Ale pojedynczy Polak, a plaga przestępczości ze strony ludności kolorowej- patrząc na skalę tu nie ma żadnego porównania. Poza tym, o ile w tożsamościowej Europie, przy zachowaniu dyscypliny zaakceptowałbym większe migracje pomiędzy krajami europejskimi, choć nie uważam je za konieczne, to wykluczona jest wszelka masowa imigracja kolorowych do Europy. Co więcej, przynajmniej ponad 90% ludności kolorowej powinna zostać deportowana z Europy i powinno się przywrócić spójność rasową Europy dla odrodzenia jej tożsamości.

     • A poza tym nadal pisanie w stylu “okazał się kiepski, bo dał się zabić” jest niestosowne do sytuacji. Ciekawe, jak by zareagowali na jego miejscu ci, co tak piszą, czy byliby odważni podjąć ryzyko, czy schowaliby się do nory…

 2. Ale z jakiej racji np. ja mam odpowiadać za to, co robił ten gwałciciel w Szwecji. Są gwałty na Polkach w Polsce i odpowiada sprawca a nie wszyscy Polacy. A czy jakiś gwałciciel z Polski zgwałci w Szwecji czy w Polsce, to ja mam na to taki sam wpływ. Byś też wyrażał zrozumienie, jakby Szwedzi ci zabili kogoś bliskiego, z tego względu, że jakiś gwałciciel z Polski tam pojechał i gwałcił? Ja też nie chcę wpuszczać do Polski imigrantów z Afryki czy z krajów islamskich. Ale nie wpuszczać czy robić pogromy, to dwie różne sprawy.

  • “Byś też wyrażał zrozumienie, jakby Szwedzi ci zabili kogoś bliskiego, z tego względu, że jakiś gwałciciel z Polski tam pojechał i gwałcił?”
   Po prostu bym nie jechał do Szwecji.
   “Ale z jakiej racji np. ja mam odpowiadać za to, co robił ten gwałciciel w Szwecji”
   Ja tam czysto z perspektywy demograficzno-rasowej stosowałbym wobec obcych rasowo odpowiedzialność zbiorową. Niedawny przykład z Węgier – jeśli Węgrzy nie pogonią w cholerę Cyganów to za ileś lat będą mniejszością we własnym kraju i będą musieli domagać się swoich praw jako mniejszość narodowa. Mieszanie się ras na taką skalę, jak obecnie to dysgenika – masa tej kolorowej ludności w Szwecji, pochodzącej z krajów afrykańskich, zwłaszcza z Somalii zazwyczaj ma iloraz inteligencji niższy niż u Szwedów, nawet taki, który nie mieści się w kategoriach zdrowia psychicznego. druga sprawa – statystyki przestępczości są w Szwecji wyższe u kolorowych, niż u białych mieszkających tam, zwłaszcza Szwedów. Jeśli Szwedzi nie zareagują odpowiednio w porę to ten kraj przestanie być ich. Jako nacjonalista jestem kolektywistą, wierzę w znaczenie rasowego instynktu samozachowawczego. Jeśli na terytorium danej rasy pojawia się rasa konkurencyjna, zagrażająca cywilizacji i społęczności rasy tubylczej (a tak jest w Szwecji) i choćby tylko część z nich robiła syf w kraju to i tak powinno się stosować odpowiedzialność zbiorową wobec nich. “Albo my, albo oni”.
   “Ale nie wpuszczać czy robić pogromy, to dwie różne sprawy”
   Oczywiście, że to jest bzdura. Jeśli byt biologiczny danego narodu jest zagrożony przez wtargnięcie obcej, inwazyjnej ludności to pogromy są nie tylko prawem rdzennego narodu, ale nawet jego obowiązkiem. Pogromy Żydów, spowodowane ich samowolą, które dokonywane były na przestrzeni wieków były całkowicie naturalnym działaniem świadczącym o zdrowym instynkcie rasowo-wspólnotowym Europejczyków, który niestety zanikł w wyniku liberalnego i egalitarnego prania mózgów Europejczykom.
   W Polsce w 1991 roku mieliśmy do czynienia z pogromem Cyganów w Mławie, bo ci nie chcieli wydać swojego rodaka, który był sprawcą śmierci pary Polaków (21-letniego Polaka i 17-letniej Polki). Ten czyn, dokonany przez Polaków jest godny pochwały, świadczył o solidarności etnicznej Polaków uczestniczących w tym wydarzeniu.

   • Ja i tak tego indywidualistycznego pieprzenia nie uznaję. Reakcja społeczności murzyńskiej w USA na śmierć czarnego (który był zresztą przestępcą) pokazuje dobitnie, jak biali dali sobie wejść na głowę w imię debilizmów o “tolerancji” i “wzajemnym szacunku”. Tego pieprzenia inne rasy nie kupują, tylko biali są tak ogłupieni wszechmiłością do kolorowych i jednocześnie ślepotą na przetrwanie własnej rasy.

   • Ktoś może jechać do inne kraju w celach np. handlowych ale też by zwiedzać (Nie widzę w tym nic złego, jak nie ma epidemii) i akurat jakiś inny Polak, z którym nie ma w ogóle związku, tam gwałcił. Ten, co jechał, to w ogóle mógł nie wiedzieć, że coś takiego się tam wydarzy. To ma paść ofiarą pogromu w ramach odpowiedzialności zbiorowej? A ja np. mam odpowiadać za to, co robi Kaczyński, Buzek, Tusk? Ten ostatni jest potomkiem też Niemców gdański, ale za granicą jest uważany za Polaka. A co do Szwecji, to rdzenni są tam Lapończycy, których kobiety Szwecja kiedyś poddawała obowiązkowej sterylizacji. A szwedzcy nacjonaliści z tego, co wiem, nie tylko sprzeciwiają się napływowi imigrantów ale chcą i ograniczyć prawa pozostałych rdzennych Lapończyków na północy. Co do tego, kogo Szwecja będzie do siebie wpuszczać, to naprawdę mnie to nie obchodzi. Ale nie może być tak, że wpuszczą Polaków, a potem z powodu czynu jednego, dokonają pogromu pozostałych, którzy w dodatku często w ogóle go nie znali. A prawdę mówiąc ja nawet nie uznaję odpowiedzialności dorosłych członków rodziny za siebie. Widziałem kiedyś w telewizji reportaż o człowieku, który miał matkę Niemkę a ojca Polaka. Uznał się za Polaka, walczył w AK. A jego brat uznał się za Niemca i wyprowadził się do Niemiec. Z tego, co wiem podczas Powstań Śląskich też tak było nieraz, że niektórzy z rodziny uznawali się za Polaków, a niektórzy za Niemców i walczyli po przeciwnych stronach.

    • 1. Na razie Szwecja nie potrzebuje turystów, ani handlowców, tylko potrzebuje kogoś, kto ją oczyści z zanieczyszczeń niszczących jej duszę i tożsamość od środka.
     2. Nie obchodzi mnie w sumie garstka Lapończyków. Wspominanie o nich jest śmiechu warte. Jestem za ich asymilacją, w tym asymilacją rasową (czyli pełnym wymieszaniem ich z Nordykami).
     3. OK, było tak że bracia z mieszanych rodzin mieli różne tożsamości i walczyli po obu stronach. Ale co to ma wspólnego z tematem?
     4. Cały czas wałkowanie tematu jakiegoś Polaka, ale co to mnie obchodzi? Szwecję należy z powrotem wybielić, koniec kropka. Obecna plaga gwałtów jest skorelowana z multikulturalizacją i napływem ras o niższym poziomie rozwoju psychologicznego. Niepokoje mogą być okazją do przywrócenia Szwecji białej. I reszty Europy…

     • Co do 3 pytania to ma to wspólnego z tematem, że nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej, nie tylko wobec członków tego samego narodu ale i wobec członków tej samej rodziny. A co do 4, to Ciebie nie obchodzi Polak a jakby Szwedzi stosowali odpowiedzialność zbiorową, to by było zagrożenie, że będą napadać na Polaków w ogóle. A co do tego czy Szwecja będzie przyjmowała imigrantów i z jakich kultur, to gdyby nie UE, to by była nie moja sprawa. A jak jest Polska razem ze Szwecją w UE, to już jest nasza sprawa, bo ktoś z obywatelstwem szwedzkim ma prawo osiedlać się w Polsce. Ale jak rozumiem, zgadzasz się z tym, że z UE trzeba wystąpić? A jak wystąpimy, to możemy wprowadzić prawo, że żaden muzułmanin z obywatelstwem szwedzkim czy francuskim nie będzie mógł osiedlać się w Polsce ani bez kontroli wjeżdżać do Polski.

      • “Ale jak rozumiem, zgadzasz się z tym, że z UE trzeba wystąpić? A jak wystąpimy, to możemy wprowadzić prawo, że żaden muzułmanin z obywatelstwem szwedzkim czy francuskim nie będzie mógł osiedlać się w Polsce ani bez kontroli wjeżdżać do Polski”
       1. Jestem za dekonstrukcją obecnej demoliberalnej UE i stworzeniem na jej miejscu tożsamościowej Unii Europejskiej.
       2. Mnie ogółem przeszkadzają masy obcych rasowo w całej Europie, nie tylko w Polsce. Uznaję znaczenie koncepcji Grossraumu odnosząc ją do kwestii etno-rasowych. Europa jest jednym etno-ekosystemem i napływ masy obcych rasowo do choćby jednego kraju europejskiego jest już ryzykiem lub zagrożeniem dla reszty krajów europejskich.
       3. Mnie nie obchodzi religia przy przyznawaniu obywatelstwa. Obywatelstwo powinno mieć silne związki z pochodzeniem etnicznym danej osoby. Obcy rasowo po prostu muszą w większości zostać deportowani z krajów europejskich z zabraniem im obywatelstwa. Ich religia nie ma tu nic do rzeczy.

       • A jak jakiś rdzennych Francuz czy Niemiec przyjął fundamentalizm islamski, co się rzadko ale zdarza, to byś go wpuścił do Polski?

        • Jednostki działające na szkodę własnego państwa i narodu lub popierające takie ideologie powinny być wsadzane do więzień. Takie jest moje zdanie.

         • Jak nawet nie uważasz, jak ja, że to nie nasza sprawa, czy takich Niemców albo Francuzów, działających w swoich krajach, wsadzą czy nie, to nie z pewnością nie mamy na to wpływu, co władze Francji lub Niemiec będą robić. A ja się pytałem, czy jak taki nie wsadzony do więzienia w swoich krajach będzie chciał wjechać do Polski, to czy należy go wpuścić? I jeszcze dodam do tamtego, czy jesteś za przywróceniem kontroli granicznej z Niemcami na stałe?

          • 1. Jeśli tam nie wsadzą go do więzienia to jeśli przyjedzie do Polski to w przypadku dojścia nacjonalistów do władzy można wsadzić takiego do więzienia w Polsce. Oczywiście nie żeby był darmozjadem tylko dla pracy przymusowej.
           2. Jak Europa będzie tożsamościowa to kontrole graniczne powinny być zniesione lub ograniczone.

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię