11.05.2019r. miał miejsce Marsz Równości organizowany przez środowiska LGBT, zaś środowiska narodowe, kibicowskie, katolickie, a także pozostali obywatele Bydgoszczy, optujący za normalnością we własnym mieście, zebrali się w celu akcji protestacyjnej.

Pikieta miała miejsce na zbiegu ulic Ku Młynom z Mennicą, a następnie przeniosła się na Wełniany Rynek. Wyraziliśmy swój sprzeciw wobec degeneracji społeczeństwa, promowaniu zboczeń na tle seksualnym w szkołach i poza nią, a także wobec pedofilii.

Tego dnia siły prewencyjne nie ustępowały nawet o krok nagrywając uczestników protestu i otaczając całe zgromadzenie szczelnym kordonem policji. Nasz sprzeciw wobec niedorzecznościom propagowanym przez LGBT nie przeszedł jednak bez echa. Przekazy z transparentów, stanowcze hasła wyrażające głośne „NIE” dla czegoś, co nie było, nie jest i nigdy nie będzie mogło być normalne, zostały nie tylko zostały uwiecznione na zdjęciach, filmach, trafiły do sieci, ale również dały do zrozumienia maszerującym dziwolągom (tak, dokładnie, proponujemy zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia – przerażające, że w dużej mierze w tym marszu uczestniczyły także nastolatki, zdaje się, nieświadome skali problemu), że nie ma naszej zgody na tego rodzaju dewiacje w mieście nad Brdą.

Niech Bydgoszcz pozostanie normalna, czego życzymy wszystkim mieszkańcom. Wartym uwagi jest wzmianka, że po zakończeniu manifestacji protestacyjnej Kierownik Główny ONR – wraz z kilkoma innymi działaczami – został zatrzymany przez policję w ramach rzekomego „rozboju”.

Całe szczęście nikomu nie postawiono „wyimaginowanych” zarzutów i wszyscy zostali wypuszczeni. Czołem Wielkiej Polsce!

 

 

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię