„Jak nie wiemy co robić idźmy do Romana Dmowskiego!” – z Piotrem Błaszkowskim – rodowitym gdańszczaninem, działaczem narodowym, krytykiem życia społecznego, politologiem, redaktorem Katolika Tradycji http://katoliktradycjionline.blogspot.com/ rozmawia Marta Cywińska

 

MC: Jak skomentuje Pan decyzję władz Warszawy, zakazującej demonstracji przeciw “uchodźcom” i organizowanej przez Brygadę Mazowiecką ONR?

PB: Demoliberalny system jest opresyjny, jak się boi. Panie liberałki – mam na myśli HGW i EK – zadziałały sprawnie i po telefonach zapadła decyzja. Pokazuje to, z czym dodatkowo będziemy się zmagać walcząc z muzułmańską nawałą. Z opresyjnym państwem polskim.

 

MC: Przyjąć “uchodźców” do Polski – to być miłosiernym czy wykopać grób sobie i przyszłym pokoleniom?

PB: To uchodźcy, tylko w mediach. Ocenia się, że 30% uciekających, przed biedą oraz brakiem perspektyw to mieszkańcy Bałkanów. Są i inni ekonomiczni emigranci z różnych krajów. Są i terroryści z ISIS, o czym świadczy aresztowanie 2 osobników na Węgrzech. Teraz o miłosierdziu. Jeśli mamy do czynienia z inwazją, jakimś międzynarodowym spiskiem islamskim o zdobyciu Europy albo jakąś inspiracją amerykańską, bo są i takie doniesienia, to nie mamy do czynienia z miłosierdziem względem jakiejś osoby, ale koniecznością obrony państwa i narodu, który je tworzy. Jak nie wiemy co robić idźmy do Romana Dmowskiego. Odpowiedz jest jedna: egoizm narodowy. Widzimy, zresztą, że narody się bronią. Właśnie Węgrzy uruchamiają siły wojskowe, Dania obniża zasiłki i zamyka granicę.

 

MC: Dlaczego Polska jest dla nich atrakcyjna?

PB: Dzięki Bogu nie jest atrakcyjna. W ciągu 20 lat przez nasze granice przeszło ok. 100.000 Czeczenów, zostało kilka tysięcy. 30% chrześcijan z Syrii, którzy niedawno z wielkim hukiem przyjechali, już jest w Niemczech. Teraz z perspektywy widzę, jakim błogosławieństwem dla nas, że nie jesteśmy jak Niemcy, choć tracimy ciągle nasze ludzkie zasoby. Może ten dogmat polityczny o gonieniu ekonomicznym Niemiec jest błędny. Może lepiej zaproponować społeczeństwu inny model społeczny. Żyjmy skromnie, spokojnie i bogobojnie. Po chrześcijańsku. Bogatemu albo ukradną albo go zabiją. Polska to trudny kraj ekonomiczny dla nas, a co dopiero dla cudzoziemców.

 

MC: Przyjdą, zostaną, zniszczą, zabiorą – czy jest jakaś alternatywa?

PB: „Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy”. Jeśli państwo polskie okupowane przez liberałów zdradza, bo miotanie się premier Kopacz to efekt telefonów Tuska (moja intuicja podpowiada mi, że on maczał ręce w polskich wątkach raportu Junckera), pozostaje SAMOOBRONA NARODOWA. Czyli NIE WYNAJMOWAĆ MIESZKAŃ, NIE DAWAĆ PRACY, NIE UCZYĆ JĘZYKA, to ich wypchniemy z kraju. To działa. Fundacja Estera stwierdziła, że 99% pytanych nie chciało wynajmować mieszkań uchodźcom, a chodziło o arabskich chrześcijan, których szanuję. Na szczęście mamy deficyt mieszkań komunalnych i socjalnych. Inna organizacja pozarządowa skonstatowała, że rok nauki polskiego to za mało na sprawne nauczenie się języka. Kochajmy więc nasz język i SAMOOBRONA.

 

MC: Czy nie jest tak, że kwestia “uchodźców” przesłania nachalnie tematykę żydowską w mediach?

PB: Powiem inaczej. Osobiście słyszałem w radiu Tok FM niewdzięczne dziecko Holocaustu czyli ex-komunistycznego dziennikarza Daniela Passenta, który stwierdził, że chciałby, ażeby w Polsce osiedliła się wielka grupa muzułmanów. To pokazuje z jednej strony nienawiść do Polski, jaka jeszcze jest, czyli monoetniczna. Myślę, że zwietrzyli szansę na zdanie nam ciosu, szantażując moralnie w kwestii tzw. uchodźców. Jeszcze niedawno kładli nas kijem ksenofobii w kontekście żydowskim, dziś pastwią się nad szlachetnym,ale i naiwnym narodem polskim w kontekście islamskim. Jednak jak mówi przysłowie kij ma dwa końce.

 

MC: Dziękuję Panu za rozmowę.

1 KOMENTARZ

  1. No piękny wywiad, że też dopiero teraz przeczytałem! Właśnie ta samoobrona obywatelska (pamiętaj, kiedy kupujesz kebaba) plus dodatkowy strzał w papę (zarówno muzułmanom jak i żydom) jest najlepszym sposobem na nich. Co ich przyciąga tutaj to masa naiwnych kobiet, w ich obronie musimy stanąć. I to już się dzieje, patrole obywatelskie powstają. Mamy piękną Ojczyznę i piękne kobiety, a smród musi sobie poszukać innego państwa.

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię