Newsletter subscribe

Aktywizm

ONR Bielsko-Biała: Dzień Kobiet

Posted: 8 marca 2017 o 15:27   /   by   /   comments (3)

W Dzień Kobiet reprezentacja męskiej części bielskiego oddziału wyruszyła w miasto, aby obdarować kobiety kwiatami z okazji dzisiejszego święta.

Takim małym gestem Koledzy wywołali uśmiech na wielu twarzach i poprawili humor na resztę dnia mieszkankom Bielska-Białej.

Panie chętnie zatrzymywały się i rozmawiały z działaczami ONR-u.

 

Jeszcze raz, życzymy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!

 

 

 

 

Czytaj także

Comments (3)

write a comment

Comment
Name E-mail Website

 • 8 marca 2017 o 16:23 Dymitr Ogonowski

  8 marca to data, związana z walką feministek w USA. Nie ma nic wspólnego, ani z polskością, ani z katolicyzmem, ani ze Słowiańszczyzną. Ale, jak to wykorzystać, by dać kwiaty jakimś ładnym, to jeszcze jest sens. A wszystkim, jak leci, to dziwne. Jeszcze natraficie na Grodzką:)

  Reply
  • 8 marca 2017 o 17:32 Dymitr Ogonowski

   Z tym, że w ONR macie młode, ładne kobiety. Chętnie ja też bym im dał kwiaty, jakby ode mnie przyjęły. A takim, jak Clinton, Szydło, Fotyga, Merkel, to nie powiem, co bym im dał, bo by mój komentarz nie przeszedł.

   Reply
 • 10 marca 2017 o 07:48 ...

  Panie Ogonowski czytając Twoje posty doszedłem do wniosku, że patrzy pan tylko na zdjęcia. Kobieta jest kobietą niezależnie od wieku, Bardzo proszę podejsć do Kobiet z ONR-u i dać im te kwiaty o których Pan wspomniał, na pewno je przyjmą :). Dzień Kobiet to taki dzień, w którym pamięta się o każdej, a w przypadku tej akcji tych, które przez sytuację czy brak pamięci ich Swiętanie mogły się poczuć docenione i zauważone :). Pozdrawiam

  Reply