W Dzień Kobiet reprezentacja męskiej części bielskiego oddziału wyruszyła w miasto, aby obdarować kobiety kwiatami z okazji dzisiejszego święta.

Takim małym gestem Koledzy wywołali uśmiech na wielu twarzach i poprawili humor na resztę dnia mieszkankom Bielska-Białej.

Panie chętnie zatrzymywały się i rozmawiały z działaczami ONR-u.

 

Jeszcze raz, życzymy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!

 

 

 

 

3 KOMENTARZE

  1. 8 marca to data, związana z walką feministek w USA. Nie ma nic wspólnego, ani z polskością, ani z katolicyzmem, ani ze Słowiańszczyzną. Ale, jak to wykorzystać, by dać kwiaty jakimś ładnym, to jeszcze jest sens. A wszystkim, jak leci, to dziwne. Jeszcze natraficie na Grodzką:)

    • Z tym, że w ONR macie młode, ładne kobiety. Chętnie ja też bym im dał kwiaty, jakby ode mnie przyjęły. A takim, jak Clinton, Szydło, Fotyga, Merkel, to nie powiem, co bym im dał, bo by mój komentarz nie przeszedł.

  2. Panie Ogonowski czytając Twoje posty doszedłem do wniosku, że patrzy pan tylko na zdjęcia. Kobieta jest kobietą niezależnie od wieku, Bardzo proszę podejsć do Kobiet z ONR-u i dać im te kwiaty o których Pan wspomniał, na pewno je przyjmą :). Dzień Kobiet to taki dzień, w którym pamięta się o każdej, a w przypadku tej akcji tych, które przez sytuację czy brak pamięci ich Swiętanie mogły się poczuć docenione i zauważone :). Pozdrawiam

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię