Newsletter subscribe

Aktywizm

ONR Katowice : Spotkanie otwarte z posłem mec. Jackiem Wilkiem – Katowice.

Posted: 16 czerwca 2017 o 09:00   /   by   /   comments (3)

 

 

Delegacja Oddziału Katowice Brygady Górnośląskiej Obozu Narodowo – Radykalnego udała się 14.06.2017 na spotkanie organizowane przez Kongres Nowej Prawicy Region Śląsko – Dąbrowski z posłem mec. Jackiem Wilkiem przy ulicy Staromiejskiej 3/6 w Katowicach.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18 i składało się z dwóch części oficjalnej i nieoficjalnej. Na początku mieliśmy okazję wysłuchać przemówienia posła mec. na tematy społeczne nurtujące wszystkich Polaków takich jak np. imigracja Ukraińców, warunków pracy w Polsce, najniższej krajowej itd.
Po przemówieniu Pana Posła uczestnicy spotkania mieli okazję zadać swoje pytania, na które zostały udzielone odpowiedzi dotyczące np. współpracy z innymi organizacjami i partiami politycznymi, ale także imigracji wschodniej z Ukrainy, zarobków w Polsce itd.

Po części oficjalnej uczestnicy prelekcji mieli jeszcze okazję porozmawiać z prelegentem oraz wymienić swoje opinie z innymi uczestnikami. Na spotkaniu obecni byli członkowie innych organizacji działających w naszym województwie. Na spotkaniu nie brakło emocji i odbyło się w pozytywnej atmosferze.

Comments (3)

write a comment

Comment
Name E-mail Website

 • 16 czerwca 2017 o 10:50 Niklotowiec/Zadrużanin

  Od kiedy to narodowcom po do drodze z pogrobowcami UPRu? Konserwatywny Libertarianizm (bo taka faktycznie idea stoi za UPR, KNP, Korwinem i cała resztą)to zaprzeczenie Nacjonalizmu, który ma charakter Korporacjonistyczny.

  Reply
  • 17 czerwca 2017 o 15:06 SOK

   Nacjonalista powinien być wszechstronny. To, że ktoś bierze udział w takim spotkaniu, nie musi oznaczać, że się zgadza z poglądami prelegenta.

   Reply
  • 17 czerwca 2017 o 15:35 Filip

   To, że narodowcy tam byli, nie znaczy, że go popierają. Chodziło tylko o wymianę poglądów.

   Reply