Delegacja Oddziału Katowice Brygady Górnośląskiej Obozu Narodowo – Radykalnego udała się 14.06.2017 na spotkanie organizowane przez Kongres Nowej Prawicy Region Śląsko – Dąbrowski z posłem mec. Jackiem Wilkiem przy ulicy Staromiejskiej 3/6 w Katowicach.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18 i składało się z dwóch części oficjalnej i nieoficjalnej. Na początku mieliśmy okazję wysłuchać przemówienia posła mec. na tematy społeczne nurtujące wszystkich Polaków takich jak np. imigracja Ukraińców, warunków pracy w Polsce, najniższej krajowej itd.
Po przemówieniu Pana Posła uczestnicy spotkania mieli okazję zadać swoje pytania, na które zostały udzielone odpowiedzi dotyczące np. współpracy z innymi organizacjami i partiami politycznymi, ale także imigracji wschodniej z Ukrainy, zarobków w Polsce itd.

Po części oficjalnej uczestnicy prelekcji mieli jeszcze okazję porozmawiać z prelegentem oraz wymienić swoje opinie z innymi uczestnikami. Na spotkaniu obecni byli członkowie innych organizacji działających w naszym województwie. Na spotkaniu nie brakło emocji i odbyło się w pozytywnej atmosferze.

3 KOMENTARZE

  1. Od kiedy to narodowcom po do drodze z pogrobowcami UPRu? Konserwatywny Libertarianizm (bo taka faktycznie idea stoi za UPR, KNP, Korwinem i cała resztą)to zaprzeczenie Nacjonalizmu, który ma charakter Korporacjonistyczny.

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię