W dniach 14- 17 sierpnia przedstawiciele poszczególnych Brygad wzięli udział w letnim obozie w Zakopanem.  Każdy dzień rozpoczynaliśmy od apelu i modlitwy, później przychodził czas na ćwiczenia. Pierwsze trzy dni upłynęły nam na górskich wędrówkach. Mieliśmy okazję zobaczyć między innymi Toporowy Staw, Kopieniec, Nosal, Dolinę Chochołowską, Morskie Oko czy Zawrat. W czwartek natomiast udaliśmy się do Bukowiny Tatrzańskiej, na pole paintballowe. Ponadto w czasie obozu mieliśmy okazję wysłuchać również referatów na tematy takie jak: prawa pracowników w Polsce, koncepcje geopolityczne polskich narodowców w czasie II wojny światowej czy wyprawy krzyżowe.

Jak widać miniony czas był dla nas okazją do formowania się w idei narodowo- radykalnej, ale również do rozwoju fizycznego czy do wspólnej integracji.

Na zakończenie obozu odbył się Festiwal NaRa- relacja wkrótce.

2 KOMENTARZE

  1. To na obozie ONR jest normalnie rozruch (ćwiczenia fizyczne), jak na obozach sportowych? Spytam z ciekawości, jakie ćwiczenia wykonujecie? Na obozach sportowych przeważnie jest bieg, nieraz tylko bieg. I kto prowadzi te ćwiczenia u Was?

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię