Newsletter subscribe

Społeczeństwo

Polonia uciszyła antypolaka Grossa we Francji

Posted: 20 maja 2016 o 14:39   /   by   /   comments (4)

W ostatnich dniach na paryskiej uczelni École des Sciences Humaines et des Sciences Sociologiques znany z wrogości wobec narodu polskiego i jego historii liberalny celebryta Jan Tomasz Gross przeprowadził wykład w ramach cyklu „Państwo przeciwko naukom społecznym. Kiedy rząd PiS mówi historykowi Janowi Grossowi, że jest antypatriotą”. Po raz kolejny wybrzmiały bezpodstawne oszczerstwa mające wypaczyć pojęcie słuchaczy o trudnych dziejach Polski.

Jednakże w obliczu tej szkodliwej, kłamliwej propagandy grupa tamtejszej Polonii postanowiła zaprotestować i przerwać to skandaliczne wystąpienie. Okrzykami “Mensonge!” (Kłamstwa!) doprowadzili oni do zakończenia spotkania z historykiem-oszustem. Wiadomo, że protestujący związani są z klubem “Gazety Polskiej” w Paryżu.

Podczas wykładu Gross miał przytaczać słowa prezydent stolicy Gronkiewicz-Waltz, które wygłosiła ona w czasie owianych złą sławą tegorocznych obchodów powstania w getcie warszawskim. Standardowo już celebryta ignorował wszelkie konstruktywne głosy krytyki jego rewelacji i argumenty obalające rozpowszechniane przez niego tezy przedstawiania Polaków jako antysemitów.

Obserwowanie tak chwalebnej postawy naszych rodaków za granicami Ojczyzny walczących ze szkodnikami pokroju Grossa dodaje wiele otuchy. Zwłaszcza w czasach, kiedy unijni zdrajcy i okupanci nastają na naszą niepodległość i próbują rozbić nasze społeczeństwo poprzez swoich agentów stawiających się w roli liderów walczących o rzekomą praworządność i demokrację.

Źródło: wPolityce.pl

Czytaj także

Comments (4)

write a comment

Comment
Name E-mail Website

 • 20 maja 2016 o 15:15 Elton Kopf

  Mister Gross… Wrzód na dupie, a tyle jest tego, że nie wiadomo gdzie się wszystkie mieszczą. Gdzie ci ludzie się wychowywali, że teraz tak mają? W studni w Czarnobylu?

  Reply
  • 20 maja 2016 o 16:21 mg

   w Moskwie i w Telawiwie

   Reply
 • 20 maja 2016 o 15:52 Mały polak

  Agencji za młodu ktoś mu zabrał lizaka.

  Reply
 • 5 lutego 2018 o 07:26 Mrek

  Kiedy wreszcie takie ….. będzie można karać? Nic nie da edukacja o prawdziwej historii, tylko kary czasem finansowe a czasem więzienia choćby nie miały szansy na wykonanie. Czas zacząć bronić dobrego imienia Polski.

  Reply