W niedzielę 3 lutego 2019 jako toruński oddział Obozu Narodowo-Radykalnego spotkaliśmy się na strzelnicy.

Pojechaliśmy pod Aleksandrów Kujawski, niedaleko miasteczka Gęsin. Dla jednych było to przypomnienie i odświeżenie wiedzy z obsługi broni, dla innych zupełna nowość. Mieliśmy okazję strzelać z różnych typów broni: krótkiej (Walter P99, CZP07) i długiej (Mauser 98K i AK47). Oprócz emocji towarzyszyła nam lekka adrenalina.

Wspólnie stwierdziliśmy, że na pewno nie był to ostatni raz i będziemy namawiać inne oddziały do takiej formy spędzania czasu wolnego. Zapoznaliśmy się z regulaminem strzelnicy i planujemy dalszą, jakże ważną kontynuację nauki w tym zakresie.

Dodatkowo tego samego dnia w drodze powrotnej udało nam się zakończyć zbiórkę dla psiaków. Przewieźliśmy wszystkie dary do toruńskiego schroniska. Koce, ręczniki, podkłady, karmy, nakrętki – to tylko część wszystkich darów, które uzbieraliśmy. Choć to kropla w morzu potrzeb, wierzymy, że pieskom będzie ciut lepiej.

A my nie spoczywamy na laurach, tylko dalej bierzemy się za kompletowanie nowych potrzebnych rzeczy do schroniska. Mamy nadzieję, że kolejna zbiórka będzie jeszcze bardziej owocna.

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię