8 września Brygada Dolnośląska ONR przeprowadziła pikietę informacyjną dla mieszkańców Wrocławia. Tematem, o którym mówił koordynator Brygady, kolega Łukasz Burzyński była szkodliwa dla Polaków polityka migracyjna, jaką prowadzi rząd PiS-u.

“Praca w Polsce dla Polaków” – główne hasło, z jakim wystąpiliśmy jest syntezą naszego poglądu na sytuację, w której politycy opcji rządzącej na czele z premierem Mateuszem Morawieckim występują przeciwko naszemu narodowi ściągając do naszej Ojczyzny miliony pracowników z Ukrainy. Swoim działaniem powodują, że pensje są zaniżone, ceny wynajmu i kupna mieszkań rosną, a w przyszłości mogą pojawić się roszczenia ze strony powstającej mniejszości narodowej, którą fundują nam politycy PiS-u.

Mieszkańcy Wrocławia otrzymywali ulotki z krótkimi i treściwymi informacjami, co napływ Ukraińców powoduje w Polsce. Hasło “Won z Polski” jest krzykiem gniewu i mocnym znakiem sprzeciwu wobec przyszłości, jaką nam rządzący gotują. Jest to mowa nienawiści do polityki PiS-u.

Nie jesteśmy przeciwko ludziom, nie jesteśmy przeciwko Ukraińcom, lecz mamy obowiązek dbać najpierw o swój naród. To, że oni uciekają przed wojną na wschodzie, przed biedą i brakiem perspektyw to tchórzostwo. Powinni wrócić do swojej ojczyzny i dbać o nią, budować swój dobrobyt w swoim państwie.

Wyższe dopłaty dla uczelni za studenta z zagranicy niż za studenta Polaka, zatrudnianie Ukraińców, zamiast Polaków, bo są tańsi, brak chęci do asymilacji ze strony ukraińskiej powodująca problemy dla polskich pracowników zatrudnionych w jednym przedsiębiorstwie z Ukraińcami – o tym mówiliśmy głośno i dobitnie.

Gdy ONR działa, musi pojawić się i kontra. Tak też stało się przy okazji pikiety przeprowadzonej przez Brygadę Dolnośląską. Wszelkiej maści lewacy i liberałowie, Obywatele RP, i anty-Polacy wystąpili przeciw naszej trosce o los polskich pracowników. Nie zabrakło również marksistów z partii Razem, którzy po raz kolejny udowodnili, że są jedynie pożytecznymi idiotami w rękach systemu i kapitalistów

Po pikiecie do działaczy ONR-u podchodzili Wrocławianie z wyrazami poparcia, co utwierdza nas w przekonaniu, że występujemy w interesie Narodu. Każde dobre słowo od zwykłego Polaka jest nam nagrodą. A ludzie, którzy nie dość, że nie chcą poznać i zrozumieć poglądów i haseł, z jakimi występujemy w obronie polskiego interesu niech lepiej zainteresują się, jak My, rzeczywistością, bo ta dla Polaków pod rządami PiS-u jest coraz cięższa.

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię