Odpowiadając na wiele pytań, które dostajemy w ostatnim czasie na temat Marszu Niepodległości, przedstawiamy nasze stanowisko.
 
Podobnie jak w zeszłych latach nasza organizacja weźmie udział we wspomnianym Marszu Niepodległości, który od samego początku był zainicjowany między innymi przez ONR. Wobec tego jest to także nasza inicjatywa, z której nigdy nie zrezygnujemy.
 
Ze smutkiem jednak obserwujemy działania, jakie w stosunku do naszej organizacji podejmuje obecny Prezes Marszu Niepodległości, próbując za pomocą portali społecznościowych, usunąć nas z własnego wydarzenia. W związku z tym na tegorocznym Marszu skupimy się przede wszystkim na reprezentowaniu ONR-u.
 
Jednocześnie jesteśmy otwarci i chętni na ponowną współpracę z nowym Zarządem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który mamy nadzieję, utworzy się również z naszym udziałem — w kolejnej kadencji.
 
Zarząd Główny ONR

2 KOMENTARZE

 1. Brawo ONR, nie dajcie się. Musicie być też w Stowarzyszeniu Marszu Niepodległości. MW i ONR i SMN i RN. Nasza idea narodowa łączy Polaków.

 2. Polacy zawsze byli rozbijani przez podpuszczanie i niesnaski.
  Stara starożytna metoda, rozbij przeciwnika a nie będzie miał siły by z tobą walczyć.
  Wstawia się kreta do jakiejś grupy, a on podaje nieprawdziwe informacje, aby odwrócił się od sojusznika.
  Proszę dla dobra Polski nie wdawajcie się w niesnaski i oskarżenia.
  Polska jest w POTRZEBIE !!! Potrzebuje WAS !!!
  Chwała Wielkiej Polsce !!!

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię