Od kilku dni próbujemy skontaktować się ze sztabem Rafała Trzaskowskiego. Dzisiaj wysłaliśmy również oświadczenie, w którym przedstawiamy nasze stanowisko dotyczące próby wykorzystania ONR do celów wyborczych przez powyższy sztab.

W związku z ogłoszeniem o poszukiwaniu osoby, której zadaniem będzie podszywanie się pod członka naszego Stowarzyszenia, informujemy:

Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny nie wyraża zgody na upowszechnianie i wykorzystywanie wizerunku Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny, działaczy Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny, a także logotypów Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny, do celów kampanii wyborczej Sztabu Komitetu Wyborczego Rafała Trzaskowskiego.

Upowszechnianie i wykorzystanie wizerunku Stowarzyszenia, działaczy i logotypu organizacji, bez zgody Zarządu Głównego Stowarzyszenia będzie wiązać się odpowiedzialnością karną w trybie wyborczym.

 

Z poważaniem

Adrian Kaczmarkiewicz

Adrianna Gąsiorek

3 KOMENTARZE

  1. Ale kto to może robić? To ani nie służy Trzaskowskiemu, bo przez jego elektorat takie poparcie odebrane byłoby negatywnie, a podszywa się pod ONR. To chyba musi być jakiś zwolennik Dudy, który i ONR i Trzaskowskiego traktuje za wroga.

  2. Głosowałem na Bosaka, ale w II turze NIGDY NIE zagłosuję na RT, gościa, który popiera interesy Niemiec zamiast własnej ojczyzny, który opluwa Polskę. Jak bym spojrzał w oczy własnym dzieciom?

Dodaj Komentarz

Wpisz komentarz!
podaj swoje imię